ALERT GM-S II – czujnik napełnienia szamba

zdj_prost_1

Informacje ogólne

Zabezpieczy każdy rodzaj zbiornika: nowy i już eksploatowany. Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa poziomu alarmowego, możliwość sterowania innymi urządzeniami.

Ustawienie Alarmowego poziomu załączenia urządzenia następuje w trakcie montażu. Poziom ten może być ustawiony dowolnie na życzenie użytkownika, uwzględniając rezerwę czasową dni od zasygnalizowania stanu alarmowego do całkowitego napełnienia zbiornika szamba.

Zielona dioda „OK.” informuje, że urządzenie jest w stanie czuwania i poziom fekaliów w zbiorniku nie osiągnął poziomu alarmowego.

Zapalenie się czerwonej diody migającej oraz włączenie się sygnału dźwiękowego informuje, że poziom cieczy – szamba w zbiorniku osiągnął poziom alarmowy. Jest to sygnał, że należy zlecić wywóz nieczystości płynnych w terminie nie dłuższym niż został on ustalony przy montażu. W tym czasie można normalnie korzystać ze wszystkich urządzeń sanitarnych.

Model GSM III po przejściu w stan alarmowy może wysyłać SMS-y do ośmiu abonentów np.: do właściciela nieruchomości, do firmy asenizacyjnej (wywożącej ścieki), służb technicznych, itp.

Wysłanie SMS-ów wymaga jednak zaprogramowania urządzenia.

Należy pamiętać, że ilość dni rezerwy czasowej jest wartością przybliżoną wyliczoną na podstawie średniego dziennego zużycia wody.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij